HARMONOGRAM ODCZYTU LICZNIKÓW ZA WODĘ W 2018 ROKU

Odczyty kwartalne: styczeń, kwiecień, lipiec, październik

Nowa Wieś Ełcka, Bajtkowo, Ciernie, Suczki, Rękusy, Talusy, Tracze, Karbowskie, Mąki, Woszczele, Siedliska, Siedliska Cegielnia, Białojany, Zdedy, Rostki Bajtkowskie, Mostołty, Rymki.

Odczyty kwartalne: luty, maj, sierpień, listopad

Ruska Wieś, Małkinie, Szarek-Mącze, Bocianie Gniazdo, Chruściele, Szarejki, Maleczewo, Barany, Śniepie, Borki, Pistki, Mołdzie, Osiedle Podgrodzie, Zdunki, Bobry, Bartosze, Rożyńsk, Rogalik, Lepaki Małe, Lepaki Wielki, Guzki, Judziki, Bienie.

Odczyty kwartalne: marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień

Mrozy Wielkie, Regiel, Kałęczyny, Regielnica, Straduny, Wityny, Oracze, Miluki, Płociczno, Krokocie, Chełchy, Lega, Sędki, Przykopka, Siedliska Konieczki, Osiedle Kawalerów, Malinówka, Piaski, Sajzy, Janisze, Przytuły, Majorka – letniskowe, Piaski – letniskowe, Malinówka – letniskowe, Sajzy – letniskowe, Płociczno – letniskowe, Krokocie – letniskowe, Mrozy – letniskowe, Regiel – letniskowe.

Odczyty miesięczne

firmy prywatne, gospodarstwa rolne oraz wspólnoty i spółdzielnie.

Uwaga mieszkańcy!

W celu usprawnienia wystawiania faktur za wodę i ścieki ZUG Gmina Ełk Sp. z o.o. prosi osoby mające odczyt radiowy wodomierzy o podawanie stanów podliczników do dnia 20 każdego miesiącaOsoby nieposiadające odczytów radiowych proszone są o podawanie stanów liczników do dnia 28 miesiąca, w którym w danej miejscowości były odczyty. 

Stany wodomierzy można podawać osobiście w Zakładzie Usług Gminnych Gmina Ełk Spółka z o.o. , ul. Suwalska 84, telefonicznie pod nr tel. 87 307 00 37, 87 307 00 11, lub na adres e-mail: j.malanowska@zug.elk.pl, a.soltys@zug.elk.pl.

Osobom, które nie podadzą stanu wodomierzy, zostanie naliczona – zgodnie z rozporządzeniem ministra budownictwa (Dz. U. z dnia 17 lipca 2006 roku) – opłata na podstawie średniego zużycia z trzech miesięcy.

 

image_pdfimage_print
X
Dane osobowe
Wyślij
Dane wydarzenia