Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019, godz. 17:23 (Aktualizacja: 16 października 2019, godz. 9:26)

11 października 2019 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszonych gości ciepłymi słowami powitała Kamila Hańczyc.
– Jak co roku o tej porze spotykamy się, aby uroczyście wspominać Święto Edukacji Narodowej – mówiła. – Nauczyciel potrafiący inspirować jest świadomy faktu, że ścieżka edukacyjna jest skazana na kamienie, z których można stworzyć kamienie milowe lub przeszkody nie do przejścia. W tym wyjątkowym dniu życzę wszystkim pracownikom oświaty nieustającej satysfakcji z wykonywanego zawodu, entuzjazmu, aktywności i radości oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzę wszystkim aby ścieżka, którą podążacie była wysłana tylko kamieniami milowymi, a napotkane przeszkody były z łatwością pokonywane.

W szkolnych progach powitano wielu gości – p.o. dyrektora Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Ełku Teresę Buczyńską, Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego, dyrektora Centrum Usług Wspólnych Gminy Ełk Barbarę Ladzińską, dyrektorów gminnych placówek oświatowych: Karola Marchla – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach, Jacka Szumskiego – dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej, Katarzynę Podbielską – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Mrozach Wielkich, Beatę Kirycką – dyrektora Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach, Agnieszkę Jaszkowską dyrektora Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Rękusach, prezesa ZUG Gminy Ełk Krzysztofa Kurzynowskiego, radnych gminnych Gminy Ełk, sołtysa wsi Straduny Dianę Dawidowską, rodziców, uczniów, nauczycieli emerytów, oraz nagrodzonych pedagogów, pracowników administracji i obsługi ze wszystkich placówek oświatowych gminy Ełk.

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski złożył serdeczne podziękowania za pracę i zaangażowanie wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi
– Dziękuję za to, co codziennie robicie. Wasza praca i wasz trud warunkuje, jakie będziemy mieli społeczeństwo – powiedział Wójt Osewski.

Po wysłuchaniu życzeń nadszedł bardzo przyjemny moment dla nauczycieli i pracowników, którzy wyróżnili się swoją pracą na rzecz edukacji, wykazali się ogromną odpowiedzialnością, rozwijali u uczniów zdolności i zainteresowania, przekazywali wartości, którymi należy kierować się w życiu. Wójt Tomasz Osewski wręczył nagrody dyrektorom, a także nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

Szkoła w Stradunach zaprezentowała gościom program artystyczny, w którym uczniowie pod kierunkiem Kamili Supińskiej ukazali w krzywym zwierciadle klimat szkolnej codzienności. Po zakończonej części oficjalnej uroczystości przybyli goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl