Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gmina Ełk Liderem Rozwoju Regionalnego!

24 października 2019, godz. 15:56 (Aktualizacja: 25 października 2019, godz. 13:23)

VII Polski Kongres Przedsiębiorczości to nie tylko debaty, wykłady, spotkania bilateralne i warsztaty. To także miejsce na podsumowanie różnych programów prowadzonych przez organizatorów i partnerów. Miło nam poinformować, że Gmina Ełk otrzymała nagrodę Lider Rozwoju Regionalnego 2019 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Biznes Plus w Gazecie Wyborczej. Organizatorzy konkursu docenili Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego „za przedsiębiorczość, rozwój gospodarczy regionu oraz realizowane inwestycje gminne”.

– Lider Rozwoju Regionalnego to program, którego laureatami zostają ci, którzy najlepiej działają na rzecz lokalnej społeczności, więc siłą rzeczy jest to prestiżowe wyróżnienie – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – To też potwierdzenie tego, że właściwie rozwijamy naszą gminę poprzez sprawne zarządzanie, skutecznie pozyskiwanie funduszy unijnych i państwowych na inwestycje. A inwestując nie zapominamy o najważniejszych potrzebach mieszkańców: materialnych, edukacyjnych czy zdrowotnych. Zapewniam, że taka nominacja dodatkowo zmobilizuje nas do jeszcze cięższej służby na rzecz gminy Ełk. Dziękuję za wyróżnienie i bardzo dziękuję moim współpracownikom.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019