Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gimnazjaliści z Nowej Wsi Ełckiej trenowali nad morzem

23 sierpnia 2016, godz. 10:23

Dwudziestu uczniów klas sportowych z Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej wzięło udział w obozie sportowo-rekreacyjnym nad Bałtykiem. Młodzież, pod okiem dwóch opiekunów,  wypoczywała i trenowała w ośrodku w miejscowości Ostrowo.

– Naszym celem było zapewnienie młodzieży aktywnego i radosnego wypoczynku, podniesienie ich sprawności fizycznej i wytrzymałości – mówi Kamil Suchocki, kierownik obozu. – Chcieliśmy także, by gimnazjaliści dokładniej poznali region. Bardzo się cieszymy, że udało się zrealizować nasze plany.

Każdy dzień obozy rozpoczynał się 30-minutowym joggingiem. Dwa razy dziennie odbywał się trening  piłki nożnej i siatkowej. Nie zabrakło także czasu na kąpiele morskie, jazdę quadami, gry m.in. w piłkarzyki i tenisa stołowego, a także zwiedzanie okolic.

– Już pierwszego dnia wybraliśmy się do Gdyni, w której zwiedziliśmy: Skwer Kościuszki, Oceanarium Gdyńskie, statek-muzeum „Dar Pomorza” oraz okręt wojenny ORP „Błyskawica” – dodaje Kamil Suchocki. – Podczas pobytu w Gdyni podziwialiśmy okolicę na kole widokowym Wheel of Vision. W kolejnych dniach wybraliśmy się na piesze wycieczki m.in. do najdalej wysuniętego na północ punktu Polski w Jastrzębiej Górze do tzw. „Gwiazdy  Północy”.

Koszty obozu, przy niewielkiej dopłacie ze strony rodziców, poniosła Gmina Ełk.

 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię