Dzień Sołtysa 2018

9 marca 2018, godz. 13:46

Z okazji Dnia Sołtysa składamy wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę dla dobra lokalnej społeczności.
Dziękując za wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju naszej gminy, życzymy dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Mirosław Radywoniuk                                                 Tomasz Osewski
/-/Przewodniczący Rady Gminy Ełk                            /-/Wójt Gminy Ełk

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy