Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Dwa dni z objazdem w Sajzach

9 września 2019, godz. 8:04 (Aktualizacja: 9 września 2019, godz. 8:36)

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1857N w Sajzach. W kolejnym etapie prac budowlanych drogowcy zamierzają wykonać podbudowę i nawierzchnię bitumiczną. Takie roboty będą wiązały się z ponownymi utrudnieniami dla kierowców.

Przez dwa dni, 11 i 12 września 2019 r. (środa i czwartek), tymczasowo zmieni się organizacja ruchu w Sajzach, a zmotoryzowani muszą korzystać z objazdu. Poniżej zamieszczamy plan sytuacyjny objazdu, który będzie obowiązywał we wspomnianych dniach w godz. 8.00-20.00.

W związku z pracami drogowymi zostanie wstrzymane kursowanie autobusów komunikacji miejskiej do tej miejscowości. Kursy linii nr 3 kończące obecnie swoja trasę w Sajzach będą kończyły swój bieg w na przystanku 122 Malinówka pętla.

image_pdfimage_print

Klub Senior+ Podatki gov pl Ferie 2020 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk