Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Coś dla młodych przedsiębiorców

10 czerwca 2019, godz. 7:26 (Aktualizacja: 10 czerwca 2019, godz. 9:01)

Zbliżają się Dni Otwarte Startup Creative inicjujące realizację projektu pn. Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator. Uczestnicy projektu otrzymają wsparcie w postaci pakietu usług poprawiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz rozwoju oferowanego produktu/usługi lub stworzenia nowego produktu/usługi, a tym samym, umacniania pozycji rynkowej firmy.

Wydarzenie skierowane jest do młodych przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej oraz osób rozpoczynających karierę zawodową, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły na biznes, planują uruchomienie działalności gospodarczej lub są w trakcie zakładania firmy.

Wydarzenie realizowane będzie w trzech miastach: Olsztynie, Ełku i Biskupcu. W Ełku odbędzie się w środę, 19 czerwca w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Podmiejskiej. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Informacje i kontakt: tel. 87 732 63 03, e.wasilewska@technopark.elk.pl.

Program:

  • 8.00-16.00 – informacyjny punkt konsultacyjny,
  • 10.00-11.00 – prezentacja projektu Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator,
  • 11.30-15.30 – warsztaty Design Thinking (obowiązują zapisy).

 

image_pdfimage_print

Klub Senior+ Podatki gov pl Ferie 2020 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk