Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Bezpłatne zajęcia na basenie w Gminie Ełk

20 kwietnia 2016, godz. 12:19

Pod koniec kwietnia 150 dzieci z Gminy Ełk po raz kolejny rozpocznie bezpłatne zajęcia na pływalni. Organizatorem projektu „Umiem pływać” jest Gmina Ełk. Partnerami tego przedsięwzięcia są: Warmińsko – Mazurska Federacja Sportu,  Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Patronat honorowy nad realizacją projektu objął Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

– Projekt  „Umiem pływać 2016”, prowadzony przez Gminę Ełk już po raz piąty, skierowany jest do 150 uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu naszej gminy – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Zakłada on systematyczny, powszechny i bezpłatny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Pierwsze zajęcia na basenie odbędą się pod koniec kwietnia i potrwają do 20 czerwca.

Zajęcia będą odbywać się pod opieką trenerów i instruktorów pływania w niedziele oraz po zajęciach szkolnych w poniedziałki, środy i piątki. Gmina Ełk zapewni także transport na zajęcia i z powrotem do miejsca zamieszkania dzieci. Nabór uczestników będzie prowadzony przez szkoły oraz Gminę Ełk. Szczegółowe informacje w szkołach na terenie Gminy Ełk oraz  pod numerem telefonu 87 619 45 34 lub 516 106 667.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl