Awaria wodociągu w Oraczach. Służby już działają

29 grudnia 2017, godz. 12:59

Służby gminne otrzymały informacje o awarii wodociągu w Oraczach. W związku z awarią dostępu do bieżącej wody nie mają mieszkańcy następujących miejscowości: Wityny, Oracze, Miluki, Straduny, Chojniak, Przytuły, Malinówka, Piaski, Sajzy.

Za utrudnienia przepraszamy, służby już działają w miejscu wystąpienia awarii, aby jak najszybciej przywrócić normalną pracę wodociągu gminnego.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy