Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Awaria. Przerwa w dostawie wody w Siedliskach

6 lutego 2018, godz. 7:16 (Aktualizacja: 6 lutego 2018, godz. 8:21)

Dzisiaj w nocy w Siedliskach wystąpiła awaria wodociągu. Pierwsi o tym fakcie dowiedzieli się mieszkańcy Siedlisk, którzy zapisali się do sms-owego systemu ostrzegania i informowania Gminy Ełk za pośrednictwem naszej strony internetowej (kliknij tutaj).

Pracownicy Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. przystąpili już do usuwania skutków awarii. W związku z tymi pracami wystąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Siedliska, od budynku nr 21A do budynku nr 58. Przewidywany czas przerwy – do godz. 15.00.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

image_pdfimage_print

Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy