Awanse nauczycieli w Gminie Ełk

9 sierpnia 2017, godz. 8:21 (Aktualizacja: 9 sierpnia 2017, godz. 8:23)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ełk wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Akty odebrały panie: Ewa Anna Soliwoda (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach), Wioleta Kościńska (Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich), Anna Sulewska (SP Mrozy Wielkie) oraz Anna Organek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej).

– Na ścieżkę awansu na nauczyciela mianowanego przystąpić może nauczyciel kontraktowy – informuje Wójt Tomasz Osewski. – Na zrealizowanie własnego planu rozwoju zawodowego ma dwa lata.

Dorobek nauczyciela musi być zatwierdzony przez dyrektora placówki, w której pracuje, co jest przepustką do drugiego etapu postępowania. Drugi etap to egzamin, który należy zdać przed powołaną przez organ prowadzący komisją.

– Ostatecznie, jako organ prowadzący szkołę, wydaję decyzję o nadaniu stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego – dodaje Tomasz Osewski.

W uroczystości udział wzięła również Barbara Ladzińska, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Ełk.

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy